ŞİRKET PROFİLİ 

Ay Otomasyon 2015 yılında kurulmuştur. Tecrübeli ekibiyle kuruluşundan itibaren uygulama odaklı çalışmaya yoğunlaşmıştır. Gerçekleştirmiş olduğu projelerde mühendislik kalitesine uygun ürünler ile çalışabilmek adına 2016 yılından itibaren Mitsubishi Electric firması ile partnerlik kurmuştur. 2016 yılından itibaren Mitsubishi Electric Sistem entegretörü olarak hizmet vermektedir.

Gerçekleştirmiş olduğu projelerde sadece sistemin çalışması ile yetinmeyerek sistemin optimizasyonu için ayrıca özen göstermektedir. Çok değişken sektörlerde gerçekleştirmiş olduğu uygulamalar ile kazanmış olduğu çok yönlü deneyimi sektörlerdeki gözlemlemiş olduğu eksikleri tamamlamak için kullanmaktadır. Bu bağlamda Hidrolik kontrol sistemlerinde (Dik ve Ekstruzyon preslerin), Yakıcı kontrol sistemlerinde (Biyet Fırınları, Termik Fırınlar, ergitme fırınları),  Akıştan transfer sistemlerinde (Dolum sistemleri, Kimyasal hazırlama proseslerinde) , Aquamix sistemleri, Motion Kontrol sistemleri (Senkron kontrol sistemleri, Uçan Testereler, CNC ve Router Sistemleri) ve Robot Kontrol Sistemlerinde aktif hizmet vermektedir.

Tecrübeli ekibiyle sektörün önde gelen tüm markaları ile projelendirme ve optimizasyon gerçekleştirmektedir. ( Mitsubishi Electric, Siemens, Allen Bradley, Omron, Schneider Electric)

VİZYON VE KALİTE POLİTİKAMIZ

Ay Otomasyon çalışanları ile birlikte ülkemizin ve endüstriyel otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak için uluslararası kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaç edinir.

Bu amaca ulaşabilmek için;

1.  Ülkemiz sanayisinin dünya ile entegrasyonu ve rekabet gücünün artırılması için çalışmayı,

2.  Çevre bilincini göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiği işlerde en yüksek verim ve teknolojinin kullanılmasını sağlamayı,

3.  Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı,

4.  Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve lider olmayı,

5. Çalışanlarımızı eğiterek becerilerimizi ve kalite bilincimizi yükseltmeyi,

6. Birlikte çalıştığımız kişi ve kurumlarla saygın ve güvenilir bir ilişki kurmayı,

7. Elde edilen verileri ve bilgileri analiz ederek rekabet gücümüzü sürekli artırmayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR